הובלה

הובלה

כשאומרים הובלה למה מתכוונים? הובלה היא שם כולל לסוגים שונים של העברת חפצים או רכוש אחר ממקום למקום. כל הובלה היא אמנם העברת דברים ממקום למקום, אבל יש סוגים שונים של הובלות ויש להבדיל ביניהם כשמזמינים הובלה.

הובלות מנוף

הובלה של דירות

הובלה של דירות היא אולי סוג ההובלה השכיח ביותר. אנשים רבים עוברים דירה במהלך חייהם וכל מעבר כזה מצריך הובלה. הובלה של דירות היא בדרך כלל הובלה של רהיטים, מכשירי חשמל גדולים כמו מקרר, מכונת כביסה, מדיח כלים וכדומה. הובלה של דירות מצריכה אריזה של כלי מטבח רבים, ספרים, בגדים, כלים שבירים וחרסינות עדינות, ארונות ויטרינה עם זכוכית וכדומה. ובנוסף יש את כל מכשירי האלקטרוניקה, המחשבים מסכי הטלוויזיה וכדומה. הובלה של דירות מצריכה אריזה קפדנית לכל החפצים ובמיוחד לחפצים השבירים והעברתם למקום היעד ללא פגע. הובלת דירות מצריכה ביטוח של המוביל, מספיק סבלים ואורזים כדי לבצע את ההובלה בצורה חלקה.

הובלה של משרדים

הובלה של משרדים מצריכה גם היא אריזה בטוחה מפני פגיעות, אבל אופי החפצים שונה מתכולת דירה. במשרדים יש ריהוט משרדי, ארונות מסמכים, שולחנות כסאות עובדים וכדומה. בנוסף לכך בכל משרד יש הרבה מאד מכשירי אלקטרוניקה מסוג של מחשבים, מדפסות, מכשירי פקס וכדומה שיש לארוז אותן באופן מקצועי כדי שלא יגרם להם נזק בזמן ההובלה. הובלה של משרדים מחייבת תכנון אריזה נכון לקראת הפריקה כך שהדברים החשובים ירדו ראשונים ואחריהם כל היתר. הובלה של משרדים יותר מסובכת מכיוון שמשרד עובד עד הרגע האחרון במקום הישן ורוצה להתחיל לעבוד כמה שיותר מהר במקום החדש. הובלת משרדים כמו הובלת דירות מצריכה ביטוח התכולה לזמן ההובלה והקפדה על לוח זמנים מדוייק.

בנוסף לשתי הובלות אלה קיימות גם הובלות קטנות וגם הובלות עבור סטודנטים המעבירים חפצים מועטים מדירה לדירה. חשוב לעבוד עם חברת הובלות שנותנת שירות באזור שלכם שלא תתקעו ולא תחכו יותר מידי זמן להובלה שלכם. אם אתם גרים בתל אביב או שהמשרד שעובר הוא בתל אביב כדאי שתקחו חברה מאזור תל אביב וגוש דן ואם אתם מאזור השרון כדאי לקחת חברת הובלות בנתניה או מאזור השרון וכן הלאה וכן הלאה.

חברת הובלות NOW מומחית בהובלת דירות ומשרדים, הובלות קטנות והובלות עבור סטודנטים. לחברה מנוף לצרכיי הובלה שניתן לעשות בו שימוש בכל הובלה. חברת הובלות NOW היא חברה ותיקה ובעלת מוניטין וניסיון רב בענף ההובלות. צרו קשר ונשלח אליכם נציג להעריך את היקף ההובלה ולתת לכם הצעת מחיר הגונה.