הובלות דירה

הובלות דירה

הובלות דירה הן מסוג ההובלות השכיחות ביותר. לכל אדם או משפחה יוצא להעביר דירה לפחות פעם אחת בחיים ולרוב האנשים זו משימה לא תמיד קלה. כדי לצלוח את מעבר הדירה בהצלחה יש להקפיד על מספר דברים בעת בחירת חברת הובלות דירה וביום ההובלה.

הובלות דירה

בחירת חברת הובלות דירה

בחירת החברה צריכה להיעשות על ידי המלצות של אנשים שאתם מכירים או המלצות אוביקטיביות שקראתם אודות החברה. יש לוודא כי החברה מבוטחת על כל החפצים בזמן העמסה, ההובלה, והפריקה. יש לוודא כי החברה תשלח נציג לראות את התכולה לפני הצעת המחיר ואסור להתפשר עם הצעת מחיר טלפונית בלבד.

לקראת יום ההובלה

הובלות דירות מתרחשות כבר כמה ימים לפני ההובלה בהם אתם אורזים את חפצי הבית השונים. כדי לעשות זאת נכון הזמינו מחברת ההובלה מספר גדול של קרטונים לאריזה וחומרי ריכוך לאריזת כלי אוכל שבירים וחפצים אחרים. וודאו כי יש לכם מספיק עיתונים או ניילון פצפץ כדי לארוז את כל הכלים השבירים בבטיחות. על כל קרטון שנארז יש לכתוב לאיזה חדר הוא שייך ומה התכולה שלו. יש למספר את הקרטונים כדי לוודא שכולם מועמסים על המשאית ויורדים ממנה לדירה החדשה.

ביום ההובלה

הובלות דירה עדיף לעשות מוקדם בבוקר ולא בשעות אחה"צ. יש לוודא את שעת ההגעה למשאית ולפנות לה מקום מול הבניין. יש להכין את הכתובת המדוייקת של המען החדש ולהצטייד בטלפונים של האחראי על ההובלה ונהג המשאית. יש לדרוש ולוודא כי מגיעים מספיק סבלים ליום ההובלה. יש לדאוג לבקבוקי מים מינראלים עבור האורזים והסבלים וגם לכסף מזומן לתשלום הטיפ של הסבלים. אם יש בידכם חפצי אומנות יקרי ערך העבירו אותם במכוניתכם הפרטית ועל תעמיסו על המשאית. את הילדים מוטב לאפסן אצל חברים באותו היום ולא לתת להם להפריע.

חברת הובלות NOW מספקת שירותי הובלות דירה מזה שנים רבות ועושה שימוש במנוף במקרה הצורך. חברת הובלות NOW עובדת עם אנשי צוות מקצועיים בלבד כדי שאתם תהיו שקטים כל זמן ההובלה. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר ולקביעת מועד ההובלה.