הובלות מנוף בנתניה

צריכים הובלות מנוף בנתניה ?

הובלות מנוף הפכו לטרנד החדש של תחום ההובלות. לא מדובר באופנה חולפת או בגימיק, אלא בצורך אמיתי שנותן פתרון להרבה בעיות בתחום ההובלות. הובלות מנוף בנתניה הן הובלות רגילות שהחפצים בהם נארזים כמו בכל הובלה אחרת, אלא שהוצאת החפצים מהדירה והכנסתם לדירה החדשה (או המשרד) נעשית באמצעות מנוף מיוחד שפותח לצרכי הובלת חפצים שונים ורהיטים .

למה הובלות מנוף בנתניה ?

הובלות מנוף חוסכות זמן וכסף. הובלות מנוף בנתניה מגיעות לתוך בתים עם חדרי מדרגות קטנים וצפופים שחלק ניכר מהחפצים כלל לא יצליחו לרדת במדרגות. הובלות בנתניה על ידי מנוף נוחות יותר במקרה שהדירה בקומה רביעית בלי מעלית או במקרה שחלק מהרהיטים אינם עוברים דרך הדלת הראשית. הובלות מנוף בנתניה בטוחות יותר מהורדת חפצים ורהיטים בחדר המדרגות שעלולים לקבל שריטות או מכות שונות .

הובלות מנוף בנתניה

הובלות מנוף – איך זה נעשה ?

הובלות מנוף נעשות דרך חלון או מרפסת בסלון. החפצים נקשרים למנוף שהמשטח שהוא אופקי והם יורדים באופן הזה עד למשאית המנוף. שם מפרקים את החפצים ממשטח המנוף ומכניסים למשאית ההובלה. כדי להצליח בהובלה מסוג זה יש צורך בשלושה אנשים לפחות – שניים למעלה ואחד למטה ובהובלות מורכבות יותר עדיף שיהיו ארבעה אנשים – שניים למעלה ושניים למטה .

יתרונות הובלות מנוף בנתניה

הובלות מנוף בנתניה הן יותר בטוחות מכל סוג הורדת חפצים אחר. אין חשש לשריטות או פגיעות בחפצים, אין חשש למכות בקיר הפנימי של הבניין וגם בקירות הפנימיים של הדירה. בנוסף לכך אתם יכולים להיות בטוחים כי כל חברת הובלות מנוף בנתניה היא חברה רצינית וותיקה כי ההשקעה הנדרשת כדי לרכוש מנוף כזה איננה קטנה ורוב המובילים הלא מקצועיים לא ישקיעו במכשיר זה כלל .

חברת הובלות בנתניה היא חברה בעלת מנוף לצרכי הובלה ותוכל לתת לכם את השירות הזה לכל מקום ומכל מקום. חברת הובלות מנוף בנתניה היא בעלת רישיון להפעלת מנוף (הנדרש כחוק) והיא מעסיקה אנשי מקצוע מיומנים גם בהפעלת המנוף וגם בסבלות ובאריזה. צרו קשר ונגיע אליכם עם המנוף לצורך ההובלה שלכם תוך ביצוע תהליך מקצועי ומבוקר .