הובלות סטודנטים

הובלות סטודנטים

סטודנטים נוטים לעבור דירה כמעט בכל שנה והם מהווים נתח די גדול של ענף ההובלה בארץ ובעולם כולו. למרות שהובלות סטודנטים הן הובלות קטנות יחסית, כי לסטודנט אין הרבה מעבר לבגדים כמה ספרים, מיטה ומחבת, הרי שיש המון העברות כאלו ובמיוחד מיד אחרי החגים ולפני תחילת שנת הלימודים במוסדות להשכלה גבוהה. הובלות סטודנטים מבוצעות על ידי חברות הובלה מקצועיות אשר מתמחות במגוון רחב של סוגי הובלות וביניהם גם הובלות קטנות יותר הנדרשות על ידי קהל הסטודנטים .

הובלות סטודנטים NOW

לעשות את זה נכון

סטודנט שיש לו יותר מתיק בגדים ומחבת מאמא צריך לחשוב על מוביל מקצועי שיעביר לו את חפציו בצורה חלקה ובטוחה. הדרך הנכונה היא לפנות לחברת הובלות סטודנטים המכירה את הלקוחות ושהיא נותנת הנחות ותנאים טובים לסטודנט. חברת הובלות מקצועית מבטחת את התכולה של הסטודנט ואם יקרה משהו למחשב שלו בזמן העברה יש ביטוח שמכסה זאת. בנוסף לכך יש את עניין הסבלות שלא כל סטודנט וסטודנטית מסוגלים לסחוב מיטה או תנור עם כיריים ולשם כך צריך ציוד מיוחד ומיומנות .

מחיר אטרקטיבי להובלות סטודנטים

רוב חברות ההובלה המקצועיות מאפשרות לסטודנטים מחירים אטרקטיביים להובלות אלו ולכן בסופו של דבר הובלות סטודנטים אינם יקרות וכל סטודנט יכול לעמוד במחירים הללו. לכן כשאתם מתלבטים האם להזמין את הדוד נחום מהמושב עם הטנדר שלו או לקחת הובלה מקצועית עדיף לכם לוותר על הדוד ולהשתמש בשירותיה של חברת הובלות מקצועית שתדע להעביר הכל במהירות וביעילות ובלי כאבי גב אחרי ההובלה. בכל מקרה בררו כי למוביל שלכם יש ביטוח ובקשו לראות את הפוליסה לפני תחילת העבודה .

חברת הובלות NOW היא חברה מקצועית הפועלת בענף ההובלות שנים רבות ועושה הובלות סטודנטים רבות בכל שנה. לרשות החברה מנוף להובלות מיוחדות וצוות מקצועי ומיומן גם בסבלות וגם באריזה. כל סטודנט מקבל בהובלות NOW יחס מיוחד ומחיר אטרקטיבי. צרו קשר וספרו לנו מה אתם צריכים להוביל ונעשה לכם מחיר שגם אתם תוכלו לשלם .