הלוואות

הלוואות יכולות להיות צורך חד פעמי או פתרון לטווח ארוך. אם אתם זקוקים לכסף לפרק זמן קצר, "הלוואת משכורת" היא כנראה הפתרון המתאים עבורכם.

אם אתה צריך יותר כספים ומחפש הלוואה משתלמת, אז "הלוואה בתשלומים" תהיה האפשרות הטובה ביותר שלך. הלוואות אלו דורשות בדרך כלל תשלומים חודשיים על פני תקופה של שישה עד 24 חודשים.

הלוואת סטודנטים תהיה ככל הנראה האפשרות הטובה ביותר שלך אם אתה בחובות בגלל הוצאות לימודיות גדולות. תקופות ההחזר משתנות אך הן בדרך כלל עשר שנים או פחות.

הלוואה היא העברת כסף לאדם או חברה מתוך ציפייה שהכסף יוחזר. הלוואה עשויה להיות לא מובטחת, מובטחת או בעלת לוח זמנים לא ברור.

סוגי הלוואות:

  • הלוואות אישיות: מאובטחות, אלו מבוססות על דברים כמו הבית שלך ולעתים קרובות משמשות אנשים שצריכים קצת מזומן במהירות ויש להם אשראי טוב. הלוואה אישית היא בדרך כלל קטנה ובלתי מובטחת, כלומר האדם שלווה כסף לא מתחייב על שום דבר כביטחון.
  • הלוואות לעסקים: הלוואות מסוג זה מאפשרות לעסקים קטנים לרכוש ציוד ודברים אחרים שהם צריכים על מנת לצמוח ולהצליח בענף שלהם
  • הלוואת הון דירה: זהו סוג של הלוואה שבה הסכום הנלווה מבוסס על שווי הנכס (כגון בית).
  • מימון מחדש של משכנתא: הלוואה מסוג זה מספקת כספים למלווים שחייבים יותר על המשכנתא שלהם ממה שהיא שווה.
  • הלוואות לרכב: זה ניתנת בדרך כלל על ידי בנקים או מוסדות פיננסיים אחרים לאנשים שמחפשים רכב חדש או משומש.
  • הלוואות לסטודנטים: אלו ניתנות בדרך כלל לאנשים המחפשים מימון כדי שיוכלו ללמוד במכללה ובאוניברסיטה.
  • הלוואות לעסקים: אלו ניתנות על ידי בנקים או מוסדות פיננסיים אחרים לסטארט-אפים ועסקים קטנים
  • הלוואות למוגבלים בבנק : הלוואות לאנשים שמסיבות שונות חשבון הנבק שלהם מוגבל והבנק לא מאשר להם הלוואות.

הלוואות

נוטלים הלוואה

הלוואות הן סוג של חוב, כלומר הלווה צריך להחזיר את הסכום שלווה בתוספת ריבית. המלווה מחויב לתת את הכסף ויגבה ריבית על כך.

על הכסף המושאל מתווספת ריבית על מנת לפצות את המלווה על מתן משאביו וזמנו על מנת להלוות את כספם. למלווה עשויה להיות גם עלות הזדמנות, מה שאומר שהם מפסידים בהשקעות אחרות מכיוון שהם מעמידים את ההלוואה הזו לזמינה. שיעורי הריבית משמשים את המלווים כדרך לקבוע עד כמה זה מסוכן עבורם לבצע את ההשקעה הזו, כמו גם כמה תשואה הם צריכים לצפות עליה.

שיעורי הריבית בדרך כלל גבוהים יותר על הלוואות לטווח ארוך יותר או הלוואות עם פרופילי סיכון גבוהים בשל הסיכון הנתפס שלהן ושיעורי ריבית נמוכים יותר עם הלוואות לטווח קצר יותר או הלוואות עם

הלוואות הן כסף שאדם לווה ממלווה (בדרך כלל בנק) על מנת לממן סוג כלשהו של רכישה. לרוב הם מוחזרים בריבית אם הלווה אינו מסוגל להחזיר את ההלוואה בתשלום אחד.

ישנם סוגים רבים ושונים של הלוואות זמינות, כגון הלוואות מבנקים ואיגודי אשראי, הלוואות ביום משכורת והלוואות בעלות רכב.