חברת הובלות

איך לבחור חברת הובלות טובה ?

שוק ההובלות פתוח לכל מי שיש לו טנדר ועובד יומי לצורך סבלות. מצב זה יצר מציאות שרבים מן המובילים, או אלה המכנים עצמם מובילים, יצרו שם רע למקצוע. כמו בכל מקצוע יש בעלי מקצוע חובבנים לחלוטין, אשר ימכרו את עצמם במחיר זול רק כדי לבצע את העבודה, ואתם תמצאו את עצמכם בסופו של יום אל מול שוקת שבורה כשחלק מהרכוש שלכם יגיע במצב לאחר שניזוק וחלק יאבד אין שם בין הדירה הישנה ליעד החדש. בחירת חברת הובלות מחייבת קצת יותר מבדיקת מחירים באינטרנט .

חברת הובלות

פרמטרים לבחירת חברת הובלות

  • מוניטין – הפרמטר הראשון לבחירת חברת הובלות הוא המוניטין שלה. בדקו את המוניטין וקבלו המלצות של מישהו עבד איתה .
  • הצעת מחיר – פרמטר שני ולא פחות חשוב הוא קבלת הצעת מחיר הגונה ואמיתית. רבים מהמובילים יתעקשו לתת לכם הצעת מחיר בטלפון. אל תתפתו לכך ודרשו כי נציג חברת ההובלות יגיע למקום ויראה את נפח העבודה בעיניים לפני שייתן לכם הצעת מחיר. דבר זה חשוב ביותר כי אתן תמצאו את עצמכם מתמקחים עם המוביל על עוד שולחן ששכחתם לציין בטלפון והמחיר ינסוק ללא פרופורציה כלל .
  • הובלה בשעה מוקדמת – פרמטר שלישי הוא להקפיד על הובלה בשעות הבוקר המוקדמות ולא לחכות למוביל שיסיים הובלה מוקדמת שתמיד מתעכבת .
  • ביטוח – פרמטר רביעי הוא הביטוח. ודאו כי לחברת ההובלה יש ביטוח על תכולת ההובלות שלה וכי היא מכוסה בסכום מספיק גדול כדי לשלם על כל נזק העלול להיגרם לרכוש שלכם בזמן ההובלה .
  • עובדים מקצועיים – פרמטר חמישי הם העובדים. וודאו כי חברת ההובלה מעסיקה מספיק סבלים ואורזים מקצועיים להובלה כדי שזו לא תיקח שעות רבות מידי .
  • מיקום – חשוב שחברת ההובלות תהיה ממוקמת או בעלת יכולת לתת שירות באזור בו אתם צריכים את השירות. למשל אם תאם גרים בנתניה תצטרכו חברת הובלות בנתניה וכן הלאה לשאר המקומות או איזורים.

חברת הובלות NOW עומדת בכל הקריטריונים הללו ותבצע עבורכם כל הובלה לכל חלקי הארץ תוך הקפדה על כל נושא האריזה והסבלות, הוצאת הרכוש מצד אחד והכנסתו הבטוחה ביעד הסופי. צרו קשר ונשלח אליכם נציג לצורך הצעת מחיר להובלה שלכם .