רופאי שיניים

רופאי שיניים הם אנשי מקצוע מיומנים הבודקים את הפה, השיניים והחניכיים של המטופל; אבחון בעיות שיניים; ולהמליץ על אפשרויות טיפול. לעתים קרובות הם עובדים במרפאות שיניים פרטיות או במשרדים, אם כי חלקם עובדים בבתי חולים ציבוריים או בתי ספר, במעבדות מחקר או עבור הצבא.

הם מבצעים מגוון רחב של הליכים מניקוי שגרתי ועד להכנסת פלטה ועד לטיפול שורש.

רופאי שיניים

הייגינת הפה

חשוב לדאוג לשיניים כדי שתוכלו לשמור על היגיינת הפה ולהימנע מבעיות שיניים. קיים מגוון רחב של שירותי רפואת שיניים מונעת הזמינים למטרה זו. ביקורים קבועים אצל רופא שיניים לבדיקות יעזרו לך לקבל טיפול בזמן מבלי לדאוג לגבי העלות או אי הנוחות.

ישנם מיתוסים רבים לגבי טיפולי שיניים, יש אנשים שמאמינים שצחצוח שיניים מספיק, בעוד שאחרים מאמינים שכדאי להם להשתמש במי פה פעמיים ביום, דבר שאינו הכרחי כלל. אם אתה רוצה לדעת מהן הדרכים הטובות ביותר לטפל בשיניים שלך אז קרא את המאמר הזה שלנו עכשיו!

רופא שיניים

טיפול שיניים הוא מקצוע בריאות השואף להגן ולשפר את בריאות הפה של המטופלים. זה כרוך בטיפול בפה, בשיניים, בחניכיים וברקמות קשורות. רופאי שיניים מופנים כ"רופאי שיניים".

ישנן הרבה מרפאות שיניים ורופאי שיניים בעולם. מה שהם מציעים תלוי בדרך כלל איפה הם נמצאים גיאוגרפית או באיזו חברה הם עובדים.

רופאי שיניים בארצות הברית ממלאים 10 מיליון חללים בכל שנה. צוות רופאי השיניים משתמש בקרני רנטגן, משיכת שיניים וטכניקות אחרות כדי לעצור עששת.

רופאי שיניים לא רק דואגים לשיניים שלך אלא גם מספקים עצות כיצד לשמור על שיניים בריאות. הם מעורבים במגוון רחב של טיפולים כמו תיקון חורים בשיניים, עקירת שן או החלפת סתימה שאבדה.

מרפאת שיניים

רופא שיניים הוא איש מקצוע רפואי המתמחה באבחון, מניעה וטיפול במחלות ומצבים של השיניים.

אדם יפנה לרוב לרופא שיניים אם יש לו כאבים בשיניים, עבר ניתוח פה או לאחר הסרת שן בינה. אם לאדם יש תסמינים דרך הפה עליו לפנות לרופא השיניים שלו כדי לשלול מקרה חירום דנטלי.